Aydın Sarı Sürücü Kursu Deneyimli ve uzman Kadrosu ile Direksiyon Eğitimi nde İstanbul da 32 yıldır lider ve kurumsal firma olmanın gururunu sizlerle paylaşıp yaşamaktadır.
Ders Saatleri

RANDEVU : Direksiyon dersi almak için sizin istediğiniz gün ve saatlerde önceden randevu alarak işlerinizi aksatmadan eğitim alabilirsiniz.
DERS SAATLERİ : Özel direksiyon dersi için her gün sabah 09:00 ile akşam 18:00 a kadar direksiyon eğitimi verilmektedir. Saat 18:00'dan sonra da Özel direksiyon eğitimi vermekteyiz. Mesai dışı ücreti için lütfen kursumuzu arayınız 0212 504 04 04. Bu saatler arasında size uygun zamanı seçip bize bildirmeniz yeterlidir.
Düz vites veya otomatik vites araçlarımız ile özel direksiyon dersi alabilirsiniz. Bu ücrete öğretmenin ders saat ücreti, Yakıt ücreti ve eğitim esnasında meydana gelebilecek hasar ve trafik cezaları ücrete dahildir.
EĞİTİM GÜZERGAHI: Direksiyon eğitimi yapılacak güzergah İstanbul trafiğinin akıcı olduğu bölgelerinde verilir.Ayrıca sizin sık kullandığınız güzergahta eğitim verilir.Örneğin Eviniz ile iş yeriniz arasında direksiyon dersi alabilirsiniz.
EĞİTİM ARACI : Son Model Düz vites veya tercihinize göre Otomatik vites Araçlarla verilmektedir.
NE KADAR SÜREDE ÖĞRENİLİR : Yaklaşık olarak on derslik direksiyon dersi alarak trafiğe çıkacak hale gelirsiniz. Bundan sonra sizin yapacağınız kendi aracınızla sürekli pratik yaparak kendinizi geliştirmek. Detaylı bilgi için lütfen kursumuzu arayınız. 02125040404 - 05517312323