AYDIN SARI SÜRÜCÜ KURSU Deneyimli ve uzman Kadrosu ile Direksiyon Eğitimi nde İstanbul da 26 yıldır lider ve kurumsal firma olmanın gururunu sizlerle paylaşıp yaşamaktadır.
Ders Saatleri
RANDEVU : Direksiyon dersi almak için sizin istediğiniz gün ve saatlerde önceden randevu alarak işlerinizi aksatmadan eğitim alabilirsiniz.
DERS SAATLER : özel direksiyon dersi için her gün sabah 09:00 ile akşam 19:00 a kadar direksiyon eğitimi verilmektedir.Bu saatler arasında size uygun zamanı seçip bize bildirmeniz yeterlidir.
ÜCRET : Bir derslik özel direksiyon eğitim ücreti 80 TL. dir. Bu ücrete öğretmenin ders saat ücreti, Yakıt ücreti ve eğitim esnasında meydana gelebilecek hasar ve trafik cezaları ücrete dahildir.Her özel ders 2 ders olarak verilmektedir. 10 Derslik kampanyalı paket programlarımız için arayınız. 0 212 503 25 25
EĞİTİM GÜZERGAHI: Direksiyon eğitimi yapılacak güzergah İstanbul trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde eğitim verilir.Ayrıca sizin sık kullandığınız güzergah ta eğitim verilir.Örneğin Eviniz ile iş yeriniz arasında direksiyon dersi alabilirsiniz.
EĞİTİM ARACI : Eğitim araçlarımızın Son Model Düz vites veya tercihinize göre Otomatik vites Araçlarla verilmektedir.
NE KADAR SÜREDE ÖĞRENİLİR : Yaklaşık olarak on derslik direksiyon dersi alarak trafiğe çıkacak hale gelirsiniz.Bundan sonra sizin yapacağınız kendi aracınızla sürekli pratik yaparak kendinizi geliştirmek.